Jak wybrać idealny biustonosz?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Rozmiar biustonosza o jeden rozmiar za duży lub za mały wystarczy aby wiele kobiet poczuło się źle. Biustonosz w złym rozmiarze jest często przyczyną tego, że sukienki i topy nie leżą na Tobie dobrze, piersi są podrażnione lub zgniecione – i generalnie niesie to ze sobą wiele innych nieprzyjemnych okoliczności, których jako kobieta nie chcesz doświadczyć.

Istnieje jedna częsta przyczyna noszenia złego rozmiaru stanika i jest ona prosta. Otóż wiele kobiet do końca nie wie, albo nie wie jaki sposób dowiedzieć się, co to jest dobry rozmiar. Niektóre z nas czują się komfortowo udając się do profesjonalnych sklepów z bielizną aby dopasowanie stanika zostawić zawodowcom, ale dla wielu kobiet nic nie stanowiło by większej satysfakcji niż umiejętność samodzielnego doboru właściwego rozmiaru biustonosza. Dlatego przedstawiam wam tutaj szybki i łatwy instruktaż krok po kroku, dzięki którego zapewnisz sobie osobistą i prywatną umiejętność dopasowywania rozmiaru biustonosza.

Poniżej przedstawiamy 5 prostych i łatwych kroki powinno pomóc Ci znaleźć swój właściwy rozmiar biustonosza bez tracenia czasu. Najpierw zgromadź istotne komponenty:

1. Pierwszym istotnym elementem, który trzeba będzie nabyć, jest oczywiście centymetr.

2. Lusterko – dzięki niemu możesz się upewnić, że robisz rzeczy we właściwy sposób, więc będziesz potrzebowała stać przed lustrem.

3. Coś do pisania i papier. Dobrze jest je mieć na wyciągnięcie ręki chyba, że masz naprawdę dobrą pamięć! Zawsze lubię mieć kartkę i długopis pod ręką, aby czuć pewność, że niczego nie pominęłam i mogę spojrzeć na kartkę aby nie trzymać w pamięci całych rzędów cyfr.

Etap 1

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić aby dowiedzieć się jaki masz rozmiar, to zmierzyć się pod biustem. Stojąc przed swoim lustrem, z miarką w ręku, zacznij z przodu, otocz plecy i okolice z przodu. Ten pomiar jest Twój rozmiar, więc zapisz go na papier: Rozmiar opaski = X cm.

Etap 2

Teraz musimy dowiedzieć się jaki jest dobry rozmiar miseczki. Trzy podstawowe kroki są potrzebne do znalezienia go. Po pierwsze, trzeba będzie przesunąć taśma pomiarowa do pachami i zmierzyć się powyżej piersi. Zapisz ten numer na papierze: powyżej poziomu piersi = X cm.

Etap 3

Po drugie, musimy zmierzyć się dookoła na piersiach na poziomie brodawek. Zanotuj ten nowy numer na papierze: poziom sutków = X cm.

Etap 4

Teraz ostatni krok w ustaleniu rozmiaru miseczki to odjęcie liczby ‚nad poziomem pierś’ od „poziom brodawki’- wynikiem jest Twój rozmiar miseczki. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej, aby dowiedzieć się, jaki jest Twój rozmiar miseczki, w zależności od różnicy w pomiarze między ‚powyżej poziomu piersi’ a ‚poziomem sutków’. Więc powiedzmy, że różnica wynosi 17 cm, rozmiarem miseczki byłoby C.

– Do 7 cm AAA (do 6,5 cm) lub AA
– 9 cm AA
– 11 cm
– 13 cm (do 11,5 cm) lub B
– 15 cm B (do 14 cm)
– 17 cm C (do 16,5 cm) lub D
– 19 cm D
– 21 cm DD
– 23 cm DD (do 21,5 cm) lub E
– 25 cm E (do 24 cm) lub F
– 27 cm F (do 26,5 cm) lub FF
– 29 cm FF
– 31 cm G
– 33 cm G (do 31,5 cm) lub GG
– 35 cm GG (do 34 cm) lub H
– 37 cm H (do 36,5 cm) lub HH
– 39 cm HH
– 41 cm J
– 43 cm J (do 41,5 cm) lub JJ
– 45 cm JJ (do 44 cm) lub K
– 47 cm K (do 46,5 cm)

Etap 5

Znajdź jeszcze raz Twój rozmiar opaski i zapisz go wraz z rozmiarem miseczki. Viola! Oto oficjalny i dokładny rozmiar Twojego biustonosza.

Znając swój prawdziwy i dokładny rozmiar biustonosza – jesteś wyposażona w klucz do znalezienia poszukiwanej przez Ciebie dopasowanej bielizny z którą czujesz się najlepiej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*