Ketony malin, czyli bezpieczne tabletki na odchudzanie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Malina swą prozdrowotną sławę zawdzięcza dużej dawce witamin z grupy B i mieszaniny mineralnych. Preparaty odchudzające i oczyszczające diety z maliną w karcie menu, gwarantują dwuskładnikowy rezultat. Na wyjątkową uwagę zasługuje keton malinowy, znajdujący się w malinie. Taka malina w pigułce z jakiejś strony intensyfikuje metabolizm i wywołuje ubytek wagi w zimowych zapasach. Z drugiej strony potęguje organizm i dodaje siły po zimie.
Pojedyncza pigułka dobrej klasy suplementu stanowi ekwiwalent 200 kg malin! To istna bomba zdrowotna. Preparaty obecne na rynku często łączą też oddziaływanie ketonów malinowych z właściwościami odchudzającymi pozostałych naturalnych substancji.

Wysokiego standardu suplement z ketonem malinowym proponuje firma Nutrition lider wśród dystrybutorów naturalnych dodatków na odchudzanie. Tabletki Nutrition z ketonem malinowym to idealny wybór dla odchudzających się osób. 

Keton malinowy – SOS odchudzania

Naukowcy przyznają, że keton malinowy odziałuje na zminimalizowanie apetytu i na obniżkę tkanki tłuszczowej. Ale nie tylko na temat wagę i masę organizmu chodzi. Keton malinowy nie istnieje żadnych rezultatów ubocznych, aktualnych przy chemiczne wytworzonych preparatach, stymulujących odchudzanie. Badania wykazują, że keton nie licząc odchudzania ma poszczególne funkcjonowanie prozdrowotne.

Uderzeniowa dawka antyoksydantów poprawia kondycję zdrowotną po zimie. Polifenole w malinach opóźniają toki starzenia i ochraniają przed wolnymi rodnikami. W jaki sposób podają naukowcy, maliny spowolniają procesy starzenia i wpływają na lepszy koloryt i na sprężystość skóry. We krwi obniża się również poziom złego cholesterolu, natomiast jakość widzenia polepsza się.

Maliny są uznanym poprzez medycynę środkiem przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i obniżającym ciśnienie. Zawarty w malinach potas reguluje gospodarkę elektrolitową. Duża dawka witamin C, E oraz z grupy B oddziałuje korzystnie na układ ochronny. Najnowsze badania nad maliną udowadniają jej własności przeciwnowotworowe.

Keton malinowy w badaniach

Keton malinowy ma skuteczność potwierdzoną w badaniach naukowych kilku, niezależnych ośrodkach prawdziwych na świecie. W podsumowaniu japońskiego badania z 2005 r. można zobaczyć, że keton malinowy skutecznie redukuje stopień trójglicerydów obecnych w organizmie z czynnika wysokotłuszczowej, nieoptymalnej diety. Co więcej keton zabezpiecza wątrobę bez zmiany wagi i niebezpiecznym otłuszczeniem. To postępowanie najsilniej widać w przypadku prawdziwej już otyłości.

Z testowania z Japonii wynika, iż keton malinowy wpływa na większy poziom noradrenaliny – wzmagając przepływ krwi przy organizmie, stymulując ciało oraz prowadząc do termogenezy – czyli zwiększenia temperatury, jakie możliwości uruchamia metabolizm.
Doświadczenie przeprowadzone dwa lata później, jakiego nadrzędnym bohaterem jest sok malinowy, wykazuje, że prawidłowe spożycie przez 12 tygodni soku z malin, ogranicza cholesterol i zabezpiecza poprzez powstaniem miażdżycy.

Odchudzanie z odrobiną luksusu

Keton malinowy to jedna z najdroższych substancji, zastosowanych w przemyśle spożywczym. Cena ketonu sięga aż 20 000 dolarów za 1 kilogram! W przemyśle często zamiennie wykorzystywany jest kilkadziesiąt razy tańszy sztuczny syntetyczny keton malinowy, który uzyskiwany pozyskiwany jest drogą syntezy chemicznej, a nie otwarcie z malin. Taki keton nie ma jednak już prozdrowotnych właściwości. A jedyne, co scala go z maliną, to zbliżony do tego owocu aromat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*