Ketony Malin w tabletkach na odchudzanie

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dietetycy i lekarza w ostatnim czasie mówią tylko o Ketonie Malinowym. Dlaczego? Ponieważ przeprowadzone badania jednoznacznie wskazują, że ketony malin skutecznie wspierają zdrowe odchudzanie.  W wynikach testów klinicznych zaobserwowano, że regularne spożywanie ketonów malin obniżyło masę ciała i procent tkanki tłuszczowej u 95% osób poddanych badaniom. Wspomaganie odchudzania nowoczesnymi suplementami diety, takimi jak Nutrition efektywnie pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Wystarczy stosować zaledwie dwie tabletki dziennie, które zawierają więcej witamin i ketonu malinowego niż duża miska świeżych malin. Dodatkowo kuracja Nutrition jest zdecydowanie tańsza niż spożywanie codziennie sporej porcji świeżych owoców. Nutrition to tabletki na odchudzanie rekomendowane dla osób, które poszukują suplementu wspomagającego odchudzanie bez pobudzających dodatków.

Ketony malin – jak działają?

Zaawansowane badania kliniczne wykazały, że składnik aktywny znajdujący się w owocach maliny czerwonej może działać aż na dwa sposoby.  Po pierwsze zmniejsza absorpcję, czyli wchłanianie tłuszczów dostarczanych organizmowi z pożywienia. Dodatkowo maksymalizuje procesy lipolityczne (rozkładające tłuszcz) wywołane przez adrenalinę.

Regularne stosowanie tabletek na odchudzanie z keton malinowym znacząco zwiększa wydajność procesu lipolizy, co przekłada się na ograniczenie przyrostu masy ciała u osób stosujących dietę wysokotłuszczową.  Podczas diety silnie redukcyjnej, Nutrition należy łączyć  z kofeiną, ekstraktem z zielonej herbaty oraz innymi termogenikami, które spalają tkankę tłuszczową.

infografika keton malinowy Ketony Malin w tabletkach na odchudzanie

Chemiczna struktura ketonów malin

Budowa tej substancji w dużym stopniu wpływa na cenne właściwości ketonu malinowego. Jest ona ściśle zbliżona do kapsaicyny (substancja chemiczna obecna w czerwonej papryce) czy synefryny (związek obecny w gorzkiej pomarańczy). Substancje te wykazują działanie termogeniczne, co wpływa na przyspieszenie lipolizy (rozkładu tkanki tłuszczowej) czy zmniejszenie łaknienia. Synefryna czy kapsaicyna są pośrednio stosowane w diecie 3D chilli. Jednak stosowanie tych substancji może wywoływać zaburzenia w układzie pokarmowym. Nutrition z Ketonem Malinowym nie powoduje żadnych skutków ubocznych i silniej pobudza spalanie tkanki tłuszczowej, aniżeli kapsaicyna i synefryna.

keton malinowy formula Ketony Malin w tabletkach na odchudzanie

Ketony Malinowe a badania naukowe

Naukowcy po wykonaniu złożonych testów jednoznacznie stwierdzili, że podawanie ketonu malinowego skutecznie  zapobiegło rozwojowi otyłości i nadwagi u myszy, nawet gdy były one karmione pokarmami bogatymi w tłuszcz.  Dodatkowo ketony malin zmniejszają poziom trójglicerydów we krwi, które skaczą do niebezpiecznego poziomu podczas diety obfitej w tłuszcz. Zmniejsza to ryzyko miażdżycy, zbija poziom złego cholesterolu oraz zapobiega akumulacji tkanki tłuszczowej.

Skuteczne odchudzanie z Ketonem Malinowym

Nutrition to nowoczesne tabletki na odchudzanie, których głównym składnikiem jest Keton Malinowy. Jest to substancja analogiczna do synefryny i kapsaicyny stosowanych w lekach na otyłość.  Działanie substancji czynnej opiera się na przyspieszaniu tempa metabolizmu. Naukowcy odkryli, że podawanie ketonu malinowego myszom wpłynęło na zwiększenie produkcji enzymu lipazy, która uwalnia kwasy tłuszczowe zgromadzone w komórkach w celu przetworzenia ich na dodatkową energię. Połączenie ketonów malin z optymalną dietę pozwala osiągnąć stałą oraz szybką utratę zbędnych kilogramów, co wpływa korzystnie nie tylko na nasze samopoczucie, ale również zdrowie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*