White Express System – skuteczne wybielanie zębów w domu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kolor uzębienia zależny jest od wielu czynników, m. in. szczęścia i wieku. Duże grono młodych osób posiada bardziej kryjące szkliwo oraz jaśniejszy kolor zębiny. Daje to iluzję białych, zadbanych zębów. Wybielanie zębów z White Express System to inwestycja w sprawdzoną metodę i w rewelacyjne efekty. To prawdziwa sensacja w dziedzinie wybielania zębów, która pozwala uzyskać zęby bielsze o 5 odcieni praktycznie każdej osobie, która zastosowała proszek White Express System. Co ważne, stosowanie go nie powoduje przykrych dolegliwości związanych z nadwrażliwością zębów oraz nie wpływa niszcząco na szkliwo.

Tylko proszek wybielający White Express System powoduje:
- usunięcie osadów oraz przebarwień,
- likwidację do 80% bakterii w jamie ustnej,
- skuteczne pozbycie się kamienia nazębnego,
- wybielenie zębów o 5 odcieni w 14 dni!

Od czego zależy kolor uzębienia?

Istnieje wiele czynników wpływających na kolor zębów. Na ich naturalny kolor ma wpływ zabarwienie, gęstość i grubość zębiny oraz samego szkliwa. Naturalny kolor uzębienia jest zależny także od składu chemicznego tkanek twardych zęba, jakimi są szkliwo oraz zębina, a także od stosunku ilościowego wapnia do fosforu. Kolor uzębienia, jaki można w danej chwili obserwować, jest wypadkową naturalnej barwy zębów oraz przebarwień, które powstają każdego dnia. Na postrzeganie koloru zębów ma także wpływ wilgotność zęba, rodzaj oświetlenia, barwa tła, a także indywidualne wrażenie obserwatora. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia odbicia światła od powierzchni zębów oraz przechodzenia przez nie promieni świetlnych.
Kolor zwykle jest określany stosując skalę składającą się z odcieni bieli, szarości oraz żółci.

Co wpływa na efekt wybielania?

Efekt wybielania zębów zależy od wielu czynników, takich jak np.:
- zawartości aktywnej substancji wybielającej, która wpływa na ilość powstającego tlenu,
- obecności chemicznego akceleratora w preparacie wybielającym,
- czasu, w jakim preparat wybielający zęby jest w kontakcie z nimi (aż stężenie tlenu pozostanie na odpowiednio wysokim poziomie),
oraz, co najważniejsze:
- przepuszczalności cząsteczek tlenu przez strukturę zęba. Od tego czynnika właśnie najbardziej zależy ile czasu potrzeba do osiągnięcia właściwego efektu.

Jak często należy powtarzać proces wybielania zębów?

Szacuje się, że efekt wybielania zębów utrzymuje się nie krócej, niż 6 miesięcy. Czas ten jest zależny od przyzwyczajeń żywieniowych, dbałości o higienę jamy ustnej oraz struktury zębów.

W jaki sposób działa proszek White Express System?

Kuracja wybielająca White Express System umożliwia pozbycie się przebarwień oraz ogranicza powstawanie osadów na płytce nazębnej. Pozwala zmniejszyć ilość bakterii bytujących w jamie ustnej, zapobiegając powstawaniu próchnicy oraz ubytków. Co ważne, działanie proszku White Express System jest bezpieczne dla szkliwa.
Głównym składnikiem aktywnym jest nadtlenek karbamidu, który wpływa na zwiększone uwalnianie mikrocząsteczek tlenu. Cząsteczki te, doskonale walczą z kamieniem nazębnym oraz osadem i gwarantują piękny, hollywoodzki uśmiech.

Jak należy wybielać zęby przy użyciu White Express System?

Proces wybielania zębów z proszkiem White Express System jest bardzo prosty i przyjemny. Należy raz dziennie wyczyścić dokładnie zęby proszkiem wybielającym White Express System, tylko tyle! Co ważne, podczas kuracji nie musisz rezygnować ze swoich małych przyjemności jak picie kawy, spożywanie kolorowych napoi czy palenie papierosów.

2 white%2Bexpress%2Bsystem%2Bskuteczne%2Bi%2Bbezpieczne%2Bwybielanie%2Bzebow White Express System   skuteczne wybielanie zębów w domu

Opinie o preparacie wybielającym zęby White Express System

Małgorzata, lat 28
Od kilku lat moim największym problemem było moje uzębienie. Co z tego, że szczotkowałam zęby 3 razy dziennie i używałam markowych past do zębów. Były one cały czas żółte! Miałam dość, tym bardziej, że czekał mnie najważniejszy dzień w życiu – mój ślub. Zaczęłam więc kupować przeróżne produkty, które miały mi pomóc w walce z nieładnym kolorem zębów. Skusiłam się i na proszek White Express System. Zaczęłam go stosować i już po kilku dniach zauważyłam widoczne rezultaty. Zęby stawały się bielsze z dnia na dzień! Jakie było moje zaskoczenie, gdy po 30 dniach mój uśmiech był śnieżnobiały. Spodziewałam się wybielenia, jednak efekt był oszałamiający. Dzięki White Express System, mój ślub był najcudowniejszym dniem w życiu, a ja mogę cieszyć się pięknymi zdjęciami przez lata. Już nie muszę się niczego wstydzić.

Czekamy na Wasze opinie odnośnie nowości na rynku DentaSeal

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 71 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*